Juniorzy młodsi: Remis oraz wysokie zwycięstwo w kolejce nr 6 oraz 7!

Juniorzy młodsi Czarnych Piasek rozegrali kolejne dwa spotkania. Tym razem wybrali się do Tychów na mecz z Siódemką oraz podejmowali na własnym obiekcie drużynę o takiej samej ilości punktów JUW-e Jaroszowice.

Wyniki oraz strzelcy bramek:

Siódemka Tychy - CZARNI PIASEK 0:0

Skład: Adrian Żywczok - Kacper Kumor, Mateusz Ryguła, Sławomir Szczotka - Bartosz Sosna, Łukasz Pustelnik (Kamil Kopeć) - Mateusz Uliasz, Robert Wiencek, Mateusz Ryguła  - Grzegorz Ryguła, Robert Warkocz.

Rezerwowi: Wojciech Mazur, Marek Profaska, Wiktor Kędzior, Piotr Kulicki, Kamil Kopeć.

CZARNI PIASEK - JUW-e Jaroszowice 9:3 (4:0)

Bramki: 4x - Grzegorz Ryguła, 2x - Jakub Kościelny oraz Łukasz Pustelnik, Piotr Kulicki, Sławomir Szczotka (rzut karny).

Skład: Adrian Żywczok - Kacper Kumor, Mateusz Ryguła, Wiktor Kędzior -  Sławomir Szczotka, Patryk Kloc (50' Kamil Kopeć) - Jakub Kościelny, Łukasz Pustelnik, Piotr Kulicki (70' Wojciech Mazur)- Mateusz Ryguła, Grzegorz Ryguła.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w niedzielę 29.05.2016 o godz. 11:00 w Rudołtowicach.