Goczały zdobyte !

W niedzielne przedpołudnie, Czarni rozegrali 3-kolejkę tyskiej b-klasy, tym razem udali się do Goczałkowic, gdzie zawsze ciężko było o jakiekolwiek punkty... tym razem znaleźli sposób na rywala i zwyciężyli 2-1.

Chcący potrzymać passę zwycięstw, zawodnicy z Piasku od początku ruszyli na rywala, już chwilę po rozpoczęciu w dogodnej sytuacji znalazł się Pławecki, jednak jego strzał wylądował nad poprzeczką. W 17 minucie po przerwaniu kontry Buras zagrał na środek boiska do Pławeckiego, ten po przyjęciu zagrał piłkę za obronę do której dopadł Piotr Urbańczyk i zakręcając bramkarza i paru obrońców wpakował piłkę do pustej bramki. Kolejna bramka to zasługa Janusza Maślorza, a także gapiostwo bramkarza Goczałkowic, który po rzucie wolnym źle obliczył lot piłki i został przelobowany z 25 metra boiska. Okazję do przerwy miał jeszcze Urbańczyk, jednak jego strzał również był minimalnie niecelny.
Po przerwie tempo gry spadło co wiązało się z siłami, gospodarze chcąc odrobić 2 bramki ruszyli do ataków jednak wszystkie okazję zatrzymywały się na obronie Czarnych. Doskonałą okazję na podwyższenie prowadzenia miał Wojtek Ćwierz, w sytuacji sam na sam uderzył w boczną siatkę. W 70 minucie prowadzący spotkanie Tomasz Kuźniarz, zażądał przerwę na wodę, i tuż po wznowieniu gry Goczały zdobyli bramkę kontaktową. Do końca spotkania Goczałkowice ograniczyły się wyłącznie do wrzucania piłek w pole karne. Spotkanie zakończyło się można powiedzieć zasłużonym zwycięstwem Czarnych Piasek !

Skład: Żywczok- Jabłoński,Buras,Spychała,Włodarski W.Ćwierz(60.Nowok),D.Pęszor,Maślorz(90.Wagstyl),A.Ćwierz(75.Pustelnik) - Pławecki(88.M.Pęszor),P.Urbańczyk

Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi WTORKI,CZWARTKI - 18.30 !!!