Juniorzy starsi w dobrym stylu rozpoczęli sezon! Czarni - JUWE 7:1.

Juniorzy starsi Czarnych Piasek pokonali na własnym obiekcie drużynę JUWE Jaroszowice aż 7:1.

Głos trenera:

Pierwszy mecz to zawsze lekka niewiadoma. Chcieliśmy dobrze rozpocząć sezon, zwłaszcza zdobyć 3 punkty grając na własnym obiekcie. Rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia gdyż po 15 minutach prowadziliśmy 3:0!. Wszystkie bramki padły po stałych fragmentach gry gdzie doskonale znajdował się Grzegorz Ryguła, wykorzystując z zimną krwią błędy rywali. Mimo pewnych problemów kadrowych, zwłaszcza w środku pola, gdzie byliśmy zmuszeni do kilku roszad, świetne spotkanie rozgrywał Bartek Sosna. Na pochwały zasługiwał również cały blok obrony, który nie dopuszczał rywali do stwarzania sytuacji. Praktycznie cały mecz mieliśmy pod kontrolą, tym bardziej że przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, swoją 4 bramkę w tym meczu zdobył Grzegorz Ryguła. W drugiej połowie tempo nieco spadło, bardzo długo utrzymywaliśmy się przy piłce zmuszając przeciwnika do biegania. Dobrą zmianę w 65 minucie dał Łukasz Pustelnik zdobywając 2 bramki, oraz po jego dośrodkowaniu padła 7 i ostatnia bramka w tym spotkaniu. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, lecz teraz nie możemy spocząć na laurach tylko potwierdzić dobre przygotowanie do sezonu w kolejnym meczu na który wybieramy się do Bojszów na mecz z tamtejszym GTS - em.

Trener: Damian Wieczorek.

Skład: Adrian Żywczok (45 min, Wojciech Mazur) - Mateusz Piotrowski, Mateusz Ryguła, Piotr Kulicki - Sławomir Szczotka, Bartosz Sosna - Jakub Kościelny, Robert Wiencek (45 min Kacper Kumor), Mateusz Uliasz - Grzegorz Ryguła, Mateusz Ryguła (75 min, Kamil Kopeć).

Bramki: 4x - Grzegorz Ryguła, 2x - Łukasz Pustelnik, 1x - bramka samobójcza.

Żółta kartka: Sławomir Szczotka.