"Najmniejszy wymiar kary"

Derbowy pojedynek między Czarni Piasek a Leśnik Kobiór, zakończył się po myśli gospodarzy, którzy pewnie zwyciężają 3-1 !

Mocno zmotywowani Czarni już w 1 minucie mogli wyjść na prowadzenie, długą piłkę za obronę rywala rzucił Włodarski, dopadł do niej Pławecki, zwiódł jednego obrońcę i w sytuacji sam na sam, bramkarz przyjezdnych wyszedł górą. Długo jednak nie trzeba było czekać na bramkę już w 5 minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym nie czysto uderzył Maślorz, jednak doskonale w sytuacji odnalazł się Pławecki i piętą skierował piłkę w okienko bramki. Kolejne 30 minut to festiwal niewykorzystanych sytuacji dwukrotnie mylił się Pławecki, również swoją okazję miał Piotr Urbańczyk. Rywal ograniczał się wyłącznie do gry z kontr i po błędzie Spychały, dopięli swego zdobywając gola na 1-1. W tym momencie potwierdziło się przysłowie "Niewykorzystane sytuację się mszczą". Podrażnieni Czarni ruszyli do ataku i tuż przed przerwą Maślorz z 11 metra po raz kolejny dał prowadzenie Czarnym.

Mocnym akcentem rozpoczęła się druga połowa, już w 48 minucie Urbańczyk podwyższył wynik na 3-1 kapitalnym strzałem w okienko. Bramka uspokoiła szeregi Gospodarzy i do końca spotkania kontrolowali przebieg gry, doskonałą okazję miał jeszcze Urbańczyk, lecz jego strzał pierw obronił bramkarz a dobitka trafiła w słupek.
Po raz kolejny Czarni Piasek zwyciężają zasłużenie, jednak pozostaje niedosyt po niewykorzystanych 100 procentowych okazjach.

Bramki: Pławecki, Maślorz, Urbańczyk