Zmazać plamę z poprzedniego sezonu

Bardzo ciężkie zadanie, czeka jutro naszą drużynę "KS Czarni Piasek", która rozegra swój piąty już mecz, tym razem udadzą się do Międzyrzecza, gdzie czekała będzie na nich drużyna miejscowej Polonii. Mecz rozpocznie się nietypowo o godzinie 14.30

Polonia, jest bardzo dobrze znanym zespołem dla Czarnych, w końcu drużyny rozpoczynają 4 sezon, w którym zmierzą się ze sobą. W poprzednim sezonie po dość bardzo dziwnym meczu, Czarni ulegli na wyjeździe Polonii 4-0 oraz jako gospodarz również odnoszą porażkę 2-1. Tym samym bardzo zmotywowani jadą zdobyć 3 punkty, by utrzeć nosa pewnej siebie drużynie Międzyrzecza. Do tej pory jutrzejsi Gospodarze, zdobyli 9 punktów i zajmują 4 pozycję z bilansem 6-3, w ostatnim meczu ulegli wysoko, bo aż 3-0 rezerwowej drużynie Lędzin. Czarni natomiast są liderem od pierwszej kolejki z 12 punktami, pokonując w zeszłą sobotę Leśnik Kobiór 3-1.
Sędzią spotkania, będzie dobrze znany Adam Draczyński, który prowadził nam już 2 mecze w tym sezonie.
Pozostałe mecze 5 kolejki:

LKS Wisła Mała - LKS Brzeźce 18 września, 16:00
LKS Mizerów - LKS Woszczyce 18 września, 16:00