Piłkarska "Wiosna" wraca do Piasku

W sobotę o godzinie 16.00 na boisku w Piasku, po raz pierwszy po zimowej przerwie okazję do zaprezentowania będą mieli zawodnicy Czarni Piasek.

Jak dobrze już niektórzy wiedzą, runda rewanżowa rozpoczęła się 2 tygodnie temu, natomiast dwa poprzednie mecze Czarni rozegrali na wyjeździe. Do tej pory nasi zawodnicy zajmują, aktualnie 4 miejsce w Tabeli tracąc 7 pkt do miejsca premiowanego Awansem do A-klasy. W tym roku zdobyli dotychczas 3 pkt, ulegając 5-2 rezerwom Zetki oraz wygrywając na ciężkim terenie w Warszowicach 3-0.

Sobotnim rywalem będzie drużyna Polonii II Łaziska Górne, rundę rozpoczęli od remisu z liderem (2-2) oraz zwycięstwem z outsiderem ligowym (1-0). Mecz z pewnością nie będzie należał do najłatwiejszych, ponieważ rezerwy drużyn z wyższych lig bywają nieobliczalne. W pierwszym meczu w Łaziskach, Czarni cały mecz odrabiali straty i po nieudanym początku, przegrywając 2-0 potrafili podnieść się i mecz zakończył się wynikiem 3-3. Polonia zajmuje 5 miejsce w tabeli z tym samym dorobkiem punktowym co Czarni ! Jednym słowem  "Mecz o 6 PKT" Tego meczu nie możesz przegapić !

!!! NIE SIEDŹ W DOMU PRZYJDŹ NA MECZ !!!
Zapraszamy ! Sobota ! Godzina 16.00 !